Dane teleadresowe

O bibliotece

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu
ul. Wyspiańskiego 2A
39-400 Tarnobrzeg

tarnobrzeg@pbw.org.pl

Wydział /Stanowisko Telefony E-mail
Centrala 15 822 22 77
15 822 13 73
 
Sekretariat 15 822 13 73 wew. 22
15 821 13 92
tarnobrzeg@pbw.org.pl

Wicedyretkor ds. Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu - Anna Żarów

15 822 13 73 wew. 21
15 821 13 91
Anna.Zarow@pbw.org.pl

Działu Udostępniania Zbiorów

Kierownik - Małgorzata Fajt

15 822 13 73 wew. 23
15 821 13 93
Malgorzata.Fajt@pbw.org.pl

Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Kierownik - Ewa Wicherska

15 822 13 73 wew. 24
15 821 13 98
Ewa.Wicherska@pbw.org.pl

Czytelnia 15 822 13 73 wew. 26
15 821 13 99
Ewa.Fajt@pbw.org.pl
Marta.Krol@pbw.org.pl
Bibliografia

15 822 13 73 wew. 27
15 821 13 97
Anna.Slodownik@pbw.org.pl

Wydział Administracyjno-Ekonomiczny 
Kierownik - Agata Porębska-Szulich
Główny księgowy
Agata Porębska-Szulich

15 822 13 73 wew. 25
15 821 13 95
Agata.Szulich@pbw.org.pl
Specjalista ds. płac 15 822 13 73 wew. 30
15 821 13 96
 Izabella.Stachowicz-Pyka@pbw.org.pl
Introligator 15 822 13 73 wew. 31
15 856 52 71
 

 

Fax 15 822 22 77
15 822 13 73 wew. 20
15 856 52 70

tarnobrzeg@pbw.org.pl


FILIE:

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu filia w Nisku
ul. Paderewskiego 4
37-400 Nisko
Telefon/Fax 15 841 25 18
nisko@pbw.org.pl

 

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu filia w Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 2
37-450 Stalowa Wola
Telefon/Fax 15 842 05 65
stwola@pbw.org.pl



015 822 22 77

015 822 13 73

Autor: BP Tarnobrzeg