TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

Tydzień Bibliotek trwa…

W tym roku po raz 18 obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”, mając na celu promocję czytelnictwa i bibliotek oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

KONSTYTUCJA 3 MAJA

„A jeśli komu droga otwarta do nieba, Tym co służą Ojczyźnie” (Jan Kochanowski)

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

Nowy IBUK Libra

Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać cała dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze,

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

„Hejt i inne cyberzagrożenia” - webinarium

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprasza 10 maja 2021 r. godz. 13.00 w ramach Tygodnia Bibliotek na webinarium - „Hejt i inne cyberzagrożenia” - Jerzy Ossoliński Wydział Prewencji KWP Rzeszów.

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

Światowy Dzień Ziemi

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas” - Florian Plit

Tarnobrzeg

Opis alternatywny

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe LIBRI w Tarnobrzegu oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu ogłaszają Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny „Dziedzictwo kulturowe w recyklingowej odsłonie”.