Konkurs na projekt gry planszowej Lasowiak rozstrzygnięty!

Tarnobrzeg

Z przyjemnością informujemy, że "Konkurs na projekt gry planszowej Lasowiak" został rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy wspaniałe prace w których widać wielkie serce i zaangażowanie autorów projektów.
Ocenie podlegały  zgodnie z regulaminem - zawartość merytoryczna,  czyli tematyka związana z Lasowiakami, mechanika, szczególny pomysł, walory edukacyjne oraz atrakcyjność.
Ze względu na różnorodność nadesłanych prac  i zawarte w każdej odmienne wartości  Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie.
Komisja Konkursowa w składzie: dr Sylwester Łysiak,Barbara Sroczyńska, Anna Żarów, Marta Król, Anna Słodownik,  zdecydowała przyznać miejsca w następujący sposób:

  • I Miejsce ex aequo: Gabriel Chwała, Anna Pałys 
  • II Miejsce ex aequo: Kacper Janczy, Dorota Witas
  • III Miejsce ex aequo: Maciej Zając, Dominika i Bartłomiej Fąfara.
Komisja konkursowa zdecydowała o innym niż w ogłoszeniu o konkursie  podziale nagród ze względu na większą liczbę nagrodzonych.
Nagrody zostaną wręczone podczas podsumowania konkursu, które odbędzie się 18 października 2019 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu.
Wszystkich autorów, rodziców, opiekunów i osoby zainteresowane grami i kulturą lasowiacką zapraszamy na podsumowanie konkursu.
Laureatom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Autor: BP Tarnobrzeg