Krystyna Wróblewska Dyrektor PZPW w Rzeszowie nominowana do tytułu Osobowość Roku 2022

Tarnobrzeg

Miło nam poinformować, że Kapituła Redakcji Gazety Codziennej „Nowiny” nominowała do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Nauka Krystynę Wróblewską dyrektora Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Kapituła doceniła wkład w życie naukowe naszego regionu, przyznając nominację w szczególności za przyczynianie się do wzrostu edukacji w województwie podkarpackim dzięki prowadzonym działaniom, takim jak diagnozowanie potrzeb edukacyjnych oraz doskonalenie i dokształcanie oświatowej kadry, realizację zadań edukacyjnych i efektywną współpracę ze szkołami i centrami edukacyjnymi w Polsce.

Wyniki głosowania można na bieżąco śledzić na stronach serwisu internetowego „Nowin”. Prezentacje kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2022 będą się ukazywać także na łamach drukowanego wydania „Nowin” oraz na fanpage’u na Facebooku.

Laureaci z powiatów i województwa otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, które zostaną wręczone podczas uroczystej, wojewódzkiej gali plebiscytu.  Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii plebiscytu w skali województwa trafią na strony wyjątkowej książki „Osobowość Roku 2022", która będzie uwiecznieniem działalności osobowości świata kultur i nauki, biznesmenów, polityków i samorządowców oraz społeczników z całej Polski. Zwycięzcy plebiscytu z województwa będą mieć także szansę na zdobycie ogólnopolskich wyróżnień. Awansują oni do wielkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Polski 2022. Ich wręczenie odbędzie się w maju podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Linki:

osobowość roku

głosowanie na Krystynę Wróblewską (SMS o treści RZN.61 na numer 7303)

Autor: PZPW