Małgorzata Fajt – Wicedyrektorem ds. Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Rada Pedagogiczna Bibliotek Pedagogicznych wchodzących w skład Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie wyraziła pozytywną opinię w sprawie powierzenia stanowiska wicedyrektora ds. Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu Pani Małgorzacie Fajt. To ona od 1.02.2024 r. pełni tę zaszczytną funkcję.  

Nowa Pani Wicedyrektor od lat jest związana z Biblioteką Pedagogiczną, pracując na rzecz rozwoju placówki i szeroko rozumianej edukacji. Brała udział w wielu projektach, ostatnio zaangażowana była w koordynację działań zadania „Program wsparcia dwujęzyczności w podkarpackich przedszkolach”. Przed powierzeniem stanowiska pełniła funkcję Kierownika Działu Udostępniania Zbiorów.

Akt powierzenia stanowiska kierowniczego otrzymała z rąk Pani Krystyny Wróblewskiej Dyrektor Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.

Pani Małgorzata Fajt przyjęła gratulacje od Pani Ewy Draus Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz od Pani Anny Żarów poprzedniego Wicedyrektora ds. Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu, jak również od wszystkich pracowników biblioteki.

Życzymy sukcesów na tej nowej, zawodowej drodze!

Autor: BP w Tarnobrzegu